(14 February 2017) 2017 IWA OutdoorClassics 'deydik!

Placeholder

Uluslararası Nürnberg Avcılık, Atıcılık ve Silah Fuarı ( IWA Outdoor Classics 2017 ), 3 Mart’ta kapılarını ziyaretçilere açtı. İstanbul Silah ekibi olarak ziyaretçilerimizi 1. Salonda ağırladık.

 

 

 

 

(14 February 2017) İstanbul Silah bu yıl da Prohunt Av, Silah & Doğa Sporları Fuarı'nda!

Placeholder

İstanbul Silah olarak, Uluslararası İstanbul Prohunt Av,Silah ve Doğa Sporları Fuarındayız. (20-23 Nisan 2017)
İstanbul Fuar Merkezin’de gerçekleşecek. Firmamız dikkat çekici standı ile, organizatörlerimiz ise en keyifli etkinlikleri sunmak için şimdiden hazırlıklara başladılar. Buluşmaya davet ediyoruz.

İstanbul Silah

(23 Mayıs 2016) İSTANBUL SİLAH, PROHUNT 2016 FUARINDA...

Placeholder

İSTANBUL SİLAH'ın katılımı ile İstanbul Prohunt Av,Silah & Doğa Sporları Fuarı, Türkiye’de avcılıkla ve doğayla ilgili organize edilen en büyük uluslararası fuardır. Fuar, 2012 yılından bugüne büyüyerek düzenlenmekte, 2014 yılında yeni konseptiyle birlikte ‘İstanbul Prohunt’ adıyla anılmaya başlamıştır. Sportif atıcılık ve kara avcılığı konusunda her türlü donanımın sergilendiği organizasyon, Türkiye’nin özellikle silah sanayiindeki başarıları sebebiyle düzenlendiği ilk yıldan beri dikkatleri üzerine çekmektedir. Katılımcı firmalar, sektörün geleceğine yön veren yenilikçi ürünlerini İstanbul Prohunt’da yerli ve yabancı misafirlerin beğenisine sunarak ticari ilişkilerin geliştirilmesi konusunda önemli adımlar atmaktadır. Bir cazibe merkezi olan İstanbul; uluslararası havalimanları, gelişmiş toplu taşıma sistemleriyle ve modern fuar alanıyla sizleri bekliyor. İstanbul Prohunt; yaşayan ve yaratan doğanın tutkusu… www.istanbulprohunt.com

Fuar'dan Kareler